Gdzie umieścić reklamowe litery blokowe?

Zaprojektowanie liter przestrzennych to dobry krok w kierunku wypromowania swojego przedsiębiorstwa. Wiele osób późno decyduje się na stworzenie napisu, który przyciągałby klientów do ich lokalu. Niektóre firmy nie potrzebują tworzenia liter 3D, choć mimo wszystko warto oznaczyć siedzibę swojego przedsiębiorstwa czy kluczowe dla przechodniów obiekty.

Gdzie powinny znaleźć się litery 3D?

litery blokowe 3dLitery przestrzenne umieszcza się zazwyczaj na elewacji budynku, przy drzwiach wejściowych, a także bocznej lub tylnej ścianie budynku. Niektóre przedsiębiorstwa decydują się na umieszczenie liter na specjalnych stelażach na dachu budynku lub bilbordach. Im wyżej zawieszony jest napis, tym z dalszej odległości jest on widoczny. Litery blokowe 3D powinny być częścią kampanii marketingowej każdego przedsiębiorstwa. Ich zaprojektowanie nie jest drogie, a skutecznie wpływa na rozpoznawalność zakładu. Nie ma ustalonych zasad społecznych dotyczących liter 3D – montowane są one zarówno w restauracjach, firmach przewozowych, magazynach przeładunkowych, sklepach, jak i hotelach. W blokowe litery 3D inwestują również instytucje, takie jak szpitale, komisariaty policji czy jednostki straży pożarnej. Ma to na celu pomóc przechodniom w zlokalizowaniu siedziby służb, aby jak najszybciej uzyskać pomoc. Przykłady liter przestrzennych można znaleźć również we wnętrzach budynków, gdzie właściciele chcą maksymalnie ozdobić pomieszczenia interesującymi, oryginalnymi dekoracjami.

Litery 3D powinny zostać umieszczone wszędzie tam, gdzie właściciel dąży do zwiększenia rozpoznawalności zakładu, chce powiadomić przechodniów o miejscu, w których się znajduje bądź dąży do urozmaicenia wystroju wnętrza. Za niewielką cenę można stworzyć ciekawie wyglądające litery 3D, które przyciągają uwagę.