Balony z ledami

 

Balony na rynku istnieją już od bardzo wielu lat i są szczególnie uwielbiane przez dzieci. Jednak w ostatnich latach nastała wręcz moda na balony z helem, które zawładnęły wieloma okazjami. Mają przeróżne kształty i rozmiary, zatem bez problemu dopasujemy je do okazji.

Dlaczego balony świecą?

duże świecące balony z helemDekoracja sali, ogrodu czy namiotu na specjalne okazje jest ważnym elementem każdego przyjęcia. To właśnie one nadają odpowiedni klimat i sprawiają, że goście czują się wyjątkowo. Najczęściej są to kwiaty, kolorowe tkaniny czy lampki, ale bardzo dobrze też się sprawdzają balony, zwłaszcza duże świecące balony z helem. Taka dekoracja sprawdzi się na urodzinach, weselu, rocznicy czy każdej imprezy w plenerze. Najlepszy efekt dają  takie dekoracje, kiedy zapada zmrok, ponieważ lampki dają dyskretne światło. Balony świecące są przeważnie sprzedawane bez helu, z dołączonym drucikiem, na którym znajdują się lampki LED. Przed napompowaniem należy włożyć do środka drucik i włączyć w dowolnym momencie dzięki małemu zasilaczowi na baterie. W sprzedaży przede wszystkim znajdziemy transparentne okrągłe balony, ale znajdziemy także białe lub w perłowych kolorach. W zależności od modelu, mogą być wypełnione powietrzem lub helem. Balony z lampkami LED mogą świecić bez przerwy, ale są też inne rodzaje balonów świecących, które wewnątrz posiadają specjalną lampkę, którą aktywuje się dołączoną świecą przed napompowaniem. Takie balony mogą samodzielnie świecić nawet przez dwanaście godzin i powinny być wypełnione helem.

Bez względu jaki model balonów wybierzemy, na pewno będą one stanowiły świetną dekorację każdego przyjęcia. Nie tylko dzieci, ale i dorośli będą zachwyceni ich widokiem. Ceny balonów świecących są mocno zróżnicowane i zależą od modelu i wielkości.