Apartamenty wykorzystywane podczas wyjazdów służbowych

Ostatnio pojawił się temat wyjazdu integracyjnego dla członków zarządu. Nasza spółka miała ostatnio małe problemy i potrzeba było sporo zmian w stanowiskach. Jednak ciężka praca przyniosła efekty i po pewnym czasie udało się przywrócić jej sprawne funkcjonowanie. Prezes stwierdził, że warto w takiej sytuacji zintegrować członków zespołu wyższego szczebla.

Najnowsze wyposażenie noclegów w Zakopanem  

luksusowe apartamenty zakopane z basenemPojawiły się wielkie zmiany i warto było zbliżyć do siebie zespół aby lepiej współpracował w przyszłości. Ja jako osoba, która zajmowała się głównie sprawami organizacyjnymi dostałem nowe zlecenie. Miałem zaplanować wyjazd integracyjny dla dwudziestu osób. Miałem przedstawić kilka propozycji. Moje doświadczenie podpowiadało mi, że najlepsze będą góry albo mazury. Jednak termin był w styczniu. Uznałem, że w takiej sytuacji zdecydowanie przewagę mają nasze piękne miejscowości znajdujące się na południu kraju. Musiałem również zadbać o odpowiedni nocleg. Przeglądając oferty najbardziej zainteresowały mnie luksusowe apartamenty zakopane z basenem. Ich malownicze położenie według mnie było w sam raz na odpoczynek dla kadry kierowniczej. Dodatkowym plusem było oferowane wyposażenie na wysokim poziomie. Luksusowe apartamenty odznaczały się większymi możliwościami. Na terenie obiektu znajdował się basen przeznaczony dla gości, sala konferencyjna oraz możliwość wynajęcia animatora wolnego czasu.

On organizował różne konkursy, spotkania oraz miał listę miejsc w okolicy, które warto odwiedzić. Taka oferta według mnie była idealna dlatego bez przygotowania pozostałych opcji na wyjazd przedstawiłem ją szefowi. Oczywiście był zachwycony i uznał, że to świetny pomysł dla naszych pracowników. Zakopane jest powszechnie lubianym miejscem i każdy chciałby tam spędzić wolny czas.